رفتن به مطلب
انجمن آی ترفند

پست های پیشنهاد شده

vip-itarfand.PNG

در این قسمت از انجمن آی ترفند برترین و مفید ترین کتاب هایی که اعضا خوانده اند معرفی می شود.

کتاب معرفی شده باید شامل : نام ، عکس ، ناشر ، نویسنده ، قیمت و خلاصه ای از آن باشد.

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

kafshabaz-200x295.jpg

نام : کفش باز

ناشر: هیرمند

نویسنده: فیل نایت

مترجم: سید سعید کلاتی

تعداد صفحات: 376

قیمت : 25 هزار تومان

کتاب «کفش‌باز» شامل خاطرات «فیل نایت»، بنیان‌گذار نایکی است. کتاب حاضر بهترین کتاب مدیریتی سال 2016 به انتخاب آمازون و بهترین کتاب 2016 به انتخاب بیل گیتس و وارن بافت است.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

body.jpg?itok=Eh1fkgFC

 

نام : زبان بدن

ناشر: آموخته

نویسنده: جو ناوارو

مترجم: امیر انصاری

تعداد صفحات: ۲۷۲

قیمت : 22 هزار تومان

جو ناوارو، افسر سابق FBI، سخنران حرفه‌ای، استاد دانشگاه سنت لئو و متخصص شناخته‌شده در زمینه‌ی رفتار غیرکلامی، در کتاب آنچه بدن می‎گوید توضیح می‌دهد که چگونه به‎سرعت زبان بدن مردم را دریابید. رمزگشایی احساسات و رفتارها، جلوگیری از مشکلات پنهان و جست‌وجوی رفتارهای فریبنده، نکاتی است که در این کتاب به آنها اشاره می‌شود.
این کتاب پر از مثال‎هایی است از تجارب حرفه‎ای ناوارو و به ما راه‌های جدیدی را یاد می‌دهد تا جهان را کشف کنیم. تصاویر کتاب کمک می‌کنند تا درک بهتری از رفتارها داشته باشید. برخلاف بسیاری از کتاب‌های دیگر که درباره‌ی رفتار غیرکلامی نوشته شده‌اند، اطلاعاتی که در اینجا ارائه می‌شود، به ‌جای اظهارنظر شخصی و گمانه‌پردازی‌های نظری، مبتنی بر حقایق علمی و یافته‌های تجربی است.

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Book-1984d1e8a0.jpg

نام : 1984

ناشر: حکایتی دگر

نویسنده: جورج اورل

مترجم: مریم فیروز بخت

تعداد صفحات: ۲88

قیمت : 29 هزار تومان

«اریک آرتور بلر»، داستان‌نویس، روزنامه‌نگار، منتقد ادبی و شاعر انگلیسی با نام مستعار «جرج اورول»، کتاب «1984» را نوشته است. 1984 تا‌به‌حال به بیش از 65 زبان مختلف برگردان شده، میلیون‌ها نسخه از آن فروخته شده و درنتیجه‌ی آن، جورج اورول به جایگاه ممتازی در ادبیات جهان رسیده است. با توجه به تصویر روشنی که اورول در این کتاب از نظام های تمامیت‌خواه ارائه می‌دهد، این کتاب بیانیه‌ی سیاسی شاخصی در رد نظام‌های تمامیت‌خواه (توتالیتر) و کمونیسم شمرده می‌شود. «جهان اورولی»، اصطلاحی است که به‌صورت خلاصه توتالیتاریسم و نظام‌های سرکوب‌گر را توصیف می‌کند. 1984 داستان وینستون اسمیت را روایت می‌کند؛ فردی که نماد یک شهروند عادی دگراندیش در دنیاهای اورولی است. رمان 1984 را جورج اورول در سال 1949 نوشت، زمانی‌که جنگ دوم جهانی به‌تازگی به پایان رسیده بود و جهان خطر تسلیم‌شدن در مقابل دیکتاتوری را به‌خوبی فهمیده بود. در آن زمان جنگ سرد هنوز به معنای واقعی آغاز نشده بود و در دنیای غرب روشنفکرانی به دفاع از کمونیسم برخاسته بودند. درواقع اورول این کتاب را برای اخطار به غرب در مورد گسترش کمونیسم نوشت؛ اما داستان این اثر را می‌توان تا حدود زیادی به شرایط حاکم بر تمام جوامع تحت‌سلطه‌ی حکومت‌ها‌ی استبدادی تعمیم داد. داستان در سال 1984 (35 سال بعد از تاریخ نگارش کتاب) در شهر لندن رخ می‌دهد. بعد از جنگ جهانی، حاکمان کشورهای قدرتمند به این نتیجه رسیده‌اند که اگر جهان به همین ترتیب روند افزایش ثروت را ادامه دهد، ارکان جامعه‌ی طبقاتی به خطر می‌افتد و حکومتشان سرنگون خواهد شد. آن‌ها تنها راه جلوگیری از این امر را نابودکردن ثروت تولیدشده در جنگی بی‌پایان می‌بینند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Book-Geryayeshe-Taze-Estiv-Jabz-Bashid-2

نام : استیو جابز باشید

ناشر: گرایش تازه

نویسنده: برنت اشليندر

مترجم: محمد حسن فکری

تعداد صفحات: 432

قیمت : 24 هزار تومان

کتاب استیو جابز باشید، به هیجان انگیزترین شکل ممکن به مسائل و شایعات پیرامون زندگی استیو جابز، می پردازد. چگونه مردی جوان که آن قدر بی پروا و بعضاً متکبر بود که از شرکت خودش نیز خراج شده بود، توانست به بزرگترین و جریان سازترین رهبر تجاری زمانه تبدیل شود و درنهایت زندگی میلیاردها انسان را تحت تأثیر قرار دهد؟ نویسندگان این کتاب به مخاطب نشان می دهند که موفقیت کم نظیر جابز در کمپانی اپل، بسیار پیچیده تر از انتخاب محصولات درست و پرفروش بوده است. جابز با گذشت زمان، صبورتر شد و یاد گرفت که به نزدیکان خود اعتماد کند و دریافت که به جای عرضه ی مداوم محصولات پیشگامانه و حیرت انگیز، باید شرکتش را به تدریج گسترش دهد. کتاب استیو جابز باشید، شرح حالی غنی و بسیار جذابِ یکی از بلندپروازترین نوابغ عصر حاضر است.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 

9949158374422635345_photo_2020-03-09_11-

نام : کوری

نویسنده: ژوزه ساراماگو

موضوع : داستان

خلاصه: یه داستان عالی درباره یه بیماری همه گیر و اتفاق هایی که واسه مردن وقتی همشون اون بیماری رو گرفتن میافته

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید attachment را ببینید

نام : جامعه شناسی خودکامگی

نویسنده: علی رضا قلی

موضوع : تاریخی

خلاصه: کتابی درباره حاکم های ایران و گفته هایی دربارشون که توی شاهنامه اومده

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید attachment را ببینید

نام : انسان خداگونه، تاریخ مختصر آینده

نویسنده: یواال نوح هرای

موضوع : فرهنگی ، تاریخی

خلاصه: کتابی درباره موارد مختلف مانند انسان ، عقل ، دین و ... که دیدتون رو نسبت به خیلی چیزها عوض می کنه.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

 • مطالب مشابه

  • توسط
   امروزه زیورآلات به عنوان یک صنعت جذاب در دنیا شناخته می شود و جنبه و شاخه های متنوعی را در برگرفته است از تولید زیورآلات گرفته تا استخراج فلزاتپ و غیره. یکی از بخش های اصلی زیورآلات که علاقه مندان زیادی دارد مربوط به طراحی زیورآلات است که در گذشته به صورت دستی و امروزه با استفاده از انواع نرم افزار های کامپیوتری صورت می گیرد.
   استفاده از از این نرم افزار ها کار طراحی را راحت تر و تنوع زیورآلات را افزایش داده است به طوری که شاهد انواع 
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
   ، لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
    ، لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
    و … در بازار های و فروشگاه های اینترنتی هستیم. بدین جهت در این مقاله سعی در معرفی 5 نرم افزار کاربردی در زمینه طراحی زیورآلات می نماییم تا علاقه مندان به این گرایش از زیورآلات آشنایی مقدماتی با این نرم افزار های پیدا کنند. نرم افزار Matrix v8.0 Build 5571
   این نرم افزار کاربردی محصول شرکت Gemvision  است و یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین نرم افزار های در حوزه طراحی زیورآلات، طلا و جواهر می باشد. این نرم افزار دارای رندرینگ بالا و نزدیک به واقعیت است، همچنین ابزارهای متنوعی برای داشتن کنترل کامل در طراحی زیورآلات با سنگ های زینتی و قیمتی نظیر سواروسکی، الماس و … را دارا می باشد، ، ایجاد اشکال ارگانیک با استفاده از تکنولوژی T-Splines از دیگر ویژگی هایی است که این نرم افزار را از بقیه متمایز می نماید، داشتن مدل های پیش فرض زیبا یکی دیگر از ویژگی های کلیدی این نرم افزار است از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به سفارشی سازی محیط کاری، پیش نمایش طرح نهایی و همچنین امکان تبدیل طرح های دو بعدی به سه بعدی اشاره کرد.
   محیط نرم افزار ماتریکس نرم افزارJewelCAD Pro
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
   این نرم افزار با امکانات فراوان فضایی سه بعدی را برای طراحی زیورآلات و جواهرات فراهم می کند . این نرم افزار کاربر را قادر می سازد جواهرات و زیورآلات خود را همانند محیط واقعی طراحی کند. از دیگر ویژگی های این نرم افزار قابلیت ارائه و نمایش طرح به مشتری قبل از اقدام به ساخت است همچنین دارا بودن طرح های آماده برای انجام سریع طرح های پیش نهادی از دیگر ویژگی های بارز این نرم افزار است.
   محیط کاری نرم افزار JewelCAD Pro نرم افزار 
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
   Zbrush  این نرم افزار برای اولین بار در سال 1999 توسط شرکت Pixologic  معرفی شد که انقلابی در صنعت طراحی و سه بعدی سازی ایجاد کرد. این نرم افزار با پیکسولوژی بالا قادر به خلق ریز ترین جزئیات زیورآلات در نرم افزار است. همچنین در این نرم افزار خلق زیورآلات به صورت 2.5 بعدی است و از لحاظ رزولوشن در سطح فوق العاده بالایی قرار دارد. این نرم افزار حتی در ساخت فیلم های سینمایی نیز کاربرد فراوان داشته است به طوری در ساخت فیلم هایی همچون دزدان دریایی کارائیب ، بیگانه و غارتگر کاربرد داشته است.
   نمونه زیورآلات طراحی شده Zbrush نرم افزار RhinoGold
   اگر شما کمی درباره مدل سازی سه بعدی می دانید قطعا نام Rhino3D را شنیده اید. این یک نرم افزار مهم در طراحی صنعتی است و بسیار محبوب می باشد. این نرم افزار می تواند به شما در ایجاد مدل های پیچیده و دقیق کمک نماید. نسخه های متفاوت و متعددی از این نرم افزار در دسترس است که یکی از آنها RhinoGold است که مختص طراحی زیورآلات و جواهرات است و به شما کمک می کند با جزئیات ریز کار طراحی جواهرات و زیورآلات را انجام دهید.
   شما در این نرم افزار قادر به طراحی انواع زیورآلات مثل: گردنبند، پابند، دستبند، گوشواره و … هستید و حتی قادر به حکاکی بر روی زیورآلات خواهید بود.
   محیط کاری نرم افزار RhinoGold نرم افزار 3Design
   این نرم افزار یکی از نرم افزار های طراحی 
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
    و لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
    است که مختص طراحی زیورآلات و جواهرات است. با استفاده از این نرم افزار می توانید طرح های سه بعدی ترسیم کنید و این اجازه را به شما میدهد که عکس های واقعی و سه بعدی را قبل از چاپ ببینید. این نرم افزار از تکنولوژی ساخت بازی های رایانه ای الهام گرفته شده است و به صورت کاملا بصری است. همچنین یادگیری این نرم افزار از بقیه نرم افزار به نسبت آسان تر است. محیط کاری نرم افزار 3Design استفاده از هر نرم افزاری بستگی به توانایی ها هر فرد متفاوت است. بعضی از این نرم افزار محیطی ساده و بعضی نیز دارای محیطی حرفه ای تر هستند که فرد می تواند از بین آنها انتخاب کند. طبیعی است با گسترش این نرم افزار تنوع و طرح های زیورآلات رو به گسترش خواهد رفت و تولید کنندگان جوابگوی سلایق افراد مختلف خواهند بود
  • توسط
   Electron ابزاری open source با پشتیبانی از طرف github برای نوشتن برنامه های قابل استفاده در سیستم عامل های مختلف می باشد. توسط این ابزار می توانید بخش گرافیکی نرم افزار خود را توسط css , html , javascript بنوسید.
   لینک سایت:

   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
   لینک نرم افزارهای نوشته شده:

   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
   در پست های بعد نمونه نرم افزارها و روش استفاده از این ابزار قرار داده خواهد شد.
  • توسط
   در این تاپیک از انجمن آی ترفند برای شما زیر نویس های فیلم های آموزشی سایت Lynda را آماده کرده ایم.
   این زیر نویس ها انگلیسی می باشند.
   این تاپیک آپدیت خواهد شد.
   N
   Course Name
   1
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   2
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   3
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   4
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
    
   5
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   6
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   7
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   8
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   9
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   10
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   11
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   12
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   13
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   14
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   15
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   16
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   17
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   18
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   19
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   20
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   21
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   22
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   23
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   24
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   25
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   26
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   27
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   28
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   29
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   30
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   31
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   32
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   33
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   34
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   35
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   36
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   37
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   38
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   39
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   40
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   41
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   42
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   43
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   44
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   45
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   46
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   47
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   48
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   49
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   50
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   51
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   52
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   53
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   54
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   55
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   56
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   57
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   58
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   59
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   60
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   61
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   62
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   63
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   64
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   65
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   66
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   67
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   68
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   69
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   70
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   71
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   72
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   73
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   74
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   75
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   76
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   77
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   78
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   79
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   80
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   81
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   82
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   83
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   84
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   85
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   86
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   87
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   88
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   89
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   90
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   91
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   92
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   93
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   94
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   95
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   96
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   97
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   97
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   98
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   99
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   100

   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
                                                                                                                                                     101

   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
                                                                                                                                                                                  102
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   103
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   104
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   105
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   106
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   107
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   108
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   109
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   110
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   111
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   112
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   113
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   114
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   115
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   116
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   117
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   118
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   119
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   120
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   121
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   122
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   123
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   124
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   125
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   126
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   127
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   128
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   129
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   130
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   131
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   132
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   133
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   134
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   135
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   136
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   137
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   138
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   139
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   140
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   141
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   142
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   143
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   144
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   145
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   146
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   147
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   148
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   149
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   150
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   151
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   152
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   153
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   154
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   155
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   156
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   157
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   158
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   159
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   160
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   161
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   162
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   163
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   164
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   165
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   166
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   167
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   168
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   169
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   170
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   171
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   172
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   173
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   174
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   175
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   176
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   177
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   178
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   179
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   180
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   181
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   182
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   183
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   184
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   185
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   186
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   187
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   188
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   189
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   190
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   191
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   192
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   193
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   194
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   195
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   196
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   197
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   198
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   199
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   200
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   201

   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
                                                                                                                                                                                202
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   203
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   204
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   205
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   206
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   207
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   208
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   209
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   210
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   211
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   212
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   213
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
    
   214
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   215
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   216
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   217
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   218
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   219
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   220
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   221
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   222
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   223
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   224
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   225
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   226
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   227
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   228
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   229
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   230
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   231
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   232
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   233
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   234
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   235
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
    
   236
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   237
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   238
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   239
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   240
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   241
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   242
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   243
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   244
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   245
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   246
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   247
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   248
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   249
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   250
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   251
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   252
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   253
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   254
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   255
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   256
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   257
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   258
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   259
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   260
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   261
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید
    
   262
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   263
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   264
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   265
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   266
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   267
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   268
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   269
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   270
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   271
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   272
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

   273
   لطفا وارد و یا عضو شوید تا بتوانید link را ببینید

    
  • توسط
   در این پست از آی ترفند سیستم دانشگاهی و دانشجویی گلستان آموزش داده می شود.

   از پرسیدن سوال در این تاپیک خودداری کنید.
    
    
    
    
    
    
    
    
  • توسط
   در این پست از آی ترفند کتاب های رشته مهندسی کامپیوتر ( Computer Engineering ) به تفکیک ترم معرفی می شود.

   رمز فایل ها : itarfand.com

   از درخواست کتاب در این پست خودداری کنید.
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
×
×
 • اضافه کردن...